1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

 

6.jpg

7.jpg

 

تور گرجستان ویژه مهر ماه
قیمت ارزان و لحظه آخری تور گرجستان پاییز 96

این روزها گرجستان به یک مقصد پرطرفدار گردشگری برای دوست دارن طبیعت و مسافرانی که به دنبال یک سفر رویایی در طبیعتی بکر و آرامش بخش هستند شده است.

سایت جامع تور گرجستان قصد دارد به معرفی بهترین و ارزان ترین تور تفلیس و همچنین تورهای به صرفه و لحظه آخری باتومی بپردازد تا شما مسافران عزیز به راحتی بتوانید تور گرجستان مورد نظر خود را در بین پکیج های این سایت پیدا کرده و یک سفر آرام و رویای را تجربه کنید.

آب و هوای گرجستان در مهر ماه | تور تفلیس , تور باتومی | پاییز 96

هر ناحیه از گرجستان دارای شرایط آب و هوایی متفاوت و مخصوص به خود است که همین امر باعث شده در هر فصلی از سال این کشور میزبان گردشگران زیادی از سرتاسر دنیا که در قالب تور گرجستان , تور تفلیس , تور باتومی به گرجستان سفر می کنند باشد.
گرجستان دارای مناظری فوق العاده حیرت انگیز , پوشش گیاهی سرسبز , آب و هوایی مطبوع و گونه های مختلف جانوری است.
مسافرین محترمی که قصد سفر به این کشور را در قالب تور تفلیس و یا تور باتومی دارند باید این نکته را نیز در نظر داشته باشند که آب و هوای گرجستان در فصل پاییز کمی سرد می باشد هرچند در طول روز آفتاب گرمایی لذت بخش را در هوا ایجاد می کند اما بهتر است که گول این آفتاب را نخورده و لباس های گرم با خود به همراه داشته باشید.

ویزای گرجستان

مسافرین محترم تور گرجستان , تور تفلیس , تور باتومی و دیگر شهرهای کشور گرجستان در نظر داشته باشند که از تاریخ 15 فوریه سال 2016 (26 بهمن ماه سال 1394)برای سفر به گرجستان نیازی به اخذ ویزای الکترونیکی ندارند و دارندگان پاسپورت ایرانی که قصد سفر به گرجستان را دارند می توانند بدون ویزا برای مدت 45 روز در این کشور اقامت داشته باشند.

رزرو تور گرجستان

برای رزرو تور گرجستان به شرایط زیر توجه بفرمایید.

*پیش پرداخت 50 درصدی تور در ابتدای رزرو تور گرجستان الزامی می باشد.
*نرخ کودک زیر دو سال در تور گرجستان مبلغی معادل 200,000 تومان می باشد.
*پروازها و هتل ها تور گرجستان (تفلیس,باتومی) چارتر و مبلغ پرداخت شده غیر قابل بازگشت می باشد.
*تمامی مسئولیت کنترل کردن پاسپورت از بابت هرگونه ممنوعیت خروج از کشور و اعتبار آن و دیگر مشکلات احتمالی به عهده مسافر می باشد.
*هزینه بیمه مسافران بالای 65 سال به عهده خود مسافر می باشد.
*در برخی از هتل های گرجستان (تفلیس,باتومی) قابلیت رزرو فقط یک کودک می باشد،لطفا با کارشناس فروش مربوطه چک شود