هتل هتلز اند پریفرنس هالینگ تفلیس | گرجستان

هتل هتلز اند پریفرنس هالینگ تفلیس | گرجستان

تفلیس شهری زیبا و حیرت انگیز است که با ساختمان های رنگارنگ و سرگرمی های زیادش هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا در قالب تور گرجستان و یا تور تفلیس به طرف خود جذب می کند. یکی از دغدغه های هر مسافری در سفر محل اقامت و استراحت است که امروزه با تنوع زیاد هتل ها کمی انتخاب این که کدام هتل را برای اقامت خود انتخاب کنیم سخت است.
با ما همراه باشید تا با هم یکی از هتل های لوکس و پنج ستاره تفلیس را بررسی کنیم. در ادامه به توضیح در مورد هتل هتلز اند پریفرنس هالینگ تفلیس خواهیم پرداخت.

معرفی هتل

هتل هتلز اند پریفرنس هالینگ هتلی لوکس و مدرن است که در شهر زیبای تفلیس در 10 طبقه بنا شده است. بنا بر استانداردهای جهانی این هتل در رده هتل های پنج ستاره قرار گرفته است.

امکانات هتل هتلز اند پرفرنس هالینگ تفلیس

هتل بزرگ هتلز اند پرفرنس هالینگ تفلیس دارای امکانات بسیار زیادی است که برای آسایش حال مسافران تور تفلیس فراهم شده است. این هتل دارای چندین سالن اجتماعات، صندوق امانات، بوفه، امکانات ویژه معلولین، خشکشویی، پارکینگ رایگان، واکس کفش، استخر سرپوشیده و خدمات خدمتکاران که در طول روز ارائه می شود می باشد.

اتاق های هتل هتلز اند پرفرنس هالینگ

اتاق های هتل هتلز اند پرفرنس هالینگ تفلیس اتاق هایی لوکس و مدرن هستند که امکانات رفاهی بسیاری مثل اینترنت بی سیم رایگان، سیستم گرمایشی قوی، حمام خصوصی و آب گرم، سرویس اتاق، غذای مخصوص کودک، تهویه مطبوع و همچنین عایق صدا را دارا می باشند. این هتل دارای دویست و چهل و شش اتاق مجهز می باشد که همه روزه آماده سرویس دهی به مسافران تور تفلیس که در این هتل اقامت دارند است.

قوانین هتل

قوانین ورود و خروج این هتل مثل هتل های دیگر می باشد. ساعت ورود به اتاق 14:00 و ساعت تخلیه اتاق 12:00 می باشد.

تور تفلیس در دایانا گشت پارس

آژانس مسافرتی دایانا گشت پارس برگزارکننده تورهای مستقیم داخلی و خارجی، قصد دارد با جمع آوری اطلاعاتی کامل از گرجستان و شهرهای آن در این سایت برای مسافرانی که قصد سفر به گرجستان در قالب تور تفلیس، تور باتومی و تور تفلیس باتومی را دارند فراهم کند تا بتوانند به راحتی برنامه سفر خود را برنامه ریزی کنند.